top of page

Par labdarības pasākumu Bērnu sociālās aprūpes centrā „Rīga”

28.05.2010

Biedrība „Latvijas Profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas asociācija” (LPUAA) apvieno vadošos un progresīvākos profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas uzņēmumus. Tās viena no galvenajām prioritātēm ir korporatīvās sociālās atbildības principu pielietojuma attīstība biedru uzņēmumos, kā arī nozarē kopumā.

 

Uzlabojot dzīves vidi bērniem bāreņiem un bez vecāku apgādības palikušiem bērniem, LPUAA biedri 22.05.2010 bez atlīdzības veica uzkopšanas un teritorijas labiekārtošanas darbus Bērnu sociālās aprūpes centrā „Rīga”, Kapseļu ielā 11.

 

SIA „Fiteko” veica paklāju ķīmisko tīrīšanu un logu mazgāšanu, SIA „Impel Serviks” - logu mazgāšanu grūti aizsniedzamās vietās ar teleskopisko logu mazgāšanas iekārtu, SIA „Namu apsaimniekošana” - puķudobju izveidošanu, savukārt 2T Centrs SIA „Anitra” filiāle nodrošināja darbiniekus ar mikrošķiedras salvetēm logu tīrīšanai.

 

LPUAA aicina arī citus nozares dalībniekus ikdienas darbā ievērot korporatīvās sociālās atbildības principus, nodrošinot savu reputāciju ilgtspējīgā veidā, savukārt klientus izvēlēties pakalpojumus, kurus sniedz sociāli atbildīgi uzņēmumi.

bottom of page